Czekaj...


O nas

Cleoni - Targi


About Us

Wizja - która się realizuje


Jesteśmy na rynku od 20 lat – i od tylu lat zdobywamy doświadczenie, pogłębiamy naszą wiedzę, nawiązujemy kontakty handlowe i poszerzamy asortyment. Dzięki temu staliśmy się jednym z najbardziej stabilnych i innowacyjnych producentów oświetlenia w Europie, a nasze lampy zdobyły uznanie klientów na całym świecie. Nie spoczywamy na laurach – nieustannie modyfikujemy i unowocześniamy technologie produkcji oraz uważnie śledzimy trendy w designie. Nie boimy się eksperymentów i innowacji – stawiamy na ciekawe, nowoczesne kształty i formy, ale jednocześnie doceniamy klasyczne linie, rozwiązania i techniki. Wykorzystujemy nowoczesne systemy łączności i wdrażamy inteligentne sterowanie natężeniem oświetlenia, korzystamy z energooszczędnych i przyjaznych środowisku źródeł światła. Wykonujemy nasze lampy z najwyższej jakości, trwałych materiałów – oferujemy oprawy z drewna, aluminium i stali, z możliwością różnorodnego wykończenia: malowane proszkowo, polerowane lub pokryte lakierami metalizującymi Każde spotkanie z Państwem traktujemy jako nową, twórczą przygodę. Zapraszamy do kontaktu.

Etap pierwszy


Szkic prototypu oprawy

Etap drugi


Przygotowanie projektu technicznego

Etap trzeci


Wykonanie prototypu oprawy

Oferta


Oprawy Cleoni to prawdziwe oświetleniowe dzieła sztuki, o których wyjątkowości świadczy stale powiększająca się grupa miłośników. Portfolio naszych produktów tworzą zarówno oprawy dekoracyjne, jak i techniczne. Zróżnicowanie oferty sprawia, że oświetlenie Cleoni znajduje zastosowanie w przestrzeniach mieszkalnych oraz miejscach użyteczności publicznej. Szczycimy się autentycznością i wyjątkowością każdego egzemplarza. Nasze kolekcje tworzone są przez prawdziwych artystów, którzy następnie oddają swoje projekty w ręce utalentowanych rzemieślników. Oprawy sygnowane znakiem „Cleoni” wykonujemy w Polsce z najwyższej jakości trwałych materiałów, takich jak szkło, stal czy aluminium. Surowce te pozwalają na ogromną swobodę twórczą i kreowanie niekonwencjonalnych projektów. Dbamy nie tylko o wyjątkową estetykę naszych produktów, ale i o to, by cechowały się one energooszczędnością. Z tego powodu wyposażamy je w najnowocześniejsze systemy LED. Wierzymy, że w naszym portfolio odnajdziecie Państwo oprawy, które staną się ozdobą Waszych mieszkań, domów, biur i miejsc pracy. Równocześnie pragniemy zaznaczyć, że jesteśmy otwarci na życzenia, oczekiwania i indywidualne pomysły Klientów, a każde spotkanie z nimi traktujemy jak nową, twórczą przygodę.

Wykonanie


About Us
NASZ ZESPÓŁ

Poznaj
Nasz zgrany Zespół

Wartościowy zespół, który wie na czym polegają zasady skutecznej pracy w grupie, a efekty procentują nie tylko na wzajemnych relacjach ale również na wynikach całego działu handlowego.

inicjatywa i kreatywność

65%

wytrwałość w dążeniu do celu

91%

zdolności organizacyjne

78%

silna potrzeba odniesienia sukcesu

65%