Kategorie

Lampy designerskie Cleoni
Nowoczesne oświetlenie wiszące i stojące

Przedstawiamy Państwu nowoczesne oświetlenie z autorskiej kolekcji CLEONI. Lampy designerskie mogą stać się inspiracją do wystroju wnętrza lub dopełnić jego aranżacji. W naszej bogatej ofercie profesjonalnego oświetlenia znajdują się modele wiszące, biurkowe, podłogowe, kinkiety, panele, plafony, a także wpusty stropowe i projektory track. Taka różnorodność propozycji pozwala na zakup wymarzonego oświetlenia bez względu na specyfikę przestrzeni, styl wnętrzarski, w którym została utrzymana, indywidualne preferencje czy oczekiwania.

Nowoczesne lampy CLEONI – estetyka i funkcjonalność.


Zmyślnie zaprojektowane lampy designerskie możecie Państwo traktować nie tylko jako źródło przyjemnego i wprowadzającego do pomieszczenia przytulną atmosferę światła, ale także jako nadającą nutę elegancji i dopełniającą wystroju wnętrza ozdobę. Dzięki temu, że nasze nowoczesne oświetlenie łączy w sobie te dwie bardzo ważne funkcje, stworzy z pozostałymi elementami wyposażenia i dekoracjami spójną całość. Nowoczesne lampy CLEONI cechuje minimalistyczna linia, która pozwala na uniwersalne zastosowanie. Stylistyka wystroju nie jest dzięki temu żadnym ograniczeniem – modele z naszej kolekcji doskonale prezentują się zarówno w nowoczesnych i surowych przestrzeniach, jak i tych utrzymanych w zupełnie innym klimacie czy stylizowanych na konkretny styl wnętrzarski. Wierzymy, że uatrakcyjnią także Państwa przestrzeń życiową, czyniąc ją wygodną i piękną.

CLEONI – producent designerskiego oświetlenia.


Różnorodność widniejących w naszym portfolio propozycji, a także możliwość ich personalizacji sprawia, że możecie Państwo otrzymać wymarzone źródła światła, dzięki którym urządzane wnętrza nabiorą dokładnie takiego klimatu, w jakim czujecie się najlepiej. Wiszące modele świetnie sprawdzą się w przestronnych wnętrzach, w których mogą posłużyć zarówno jako główne źródło światła, jak i efektowną ozdobę. Modele biurkowe i podłogowe z powodzeniem posłużą jako dyskretne doświetlenie, nadając sprzyjającej relaksowi przytulności. Można dzięki nim zmyślnie wydzielić strefy, akcentując w ten sposób np. przestrzeń do czytania. Kinkiety i plafony znajdą swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie zależy Państwu na maksymalnej funkcjonalności bez konieczności rezygnowania z aspektu dekoracyjnego, wyróżniającego lampy designerskie. Wpusty stropowe i projektory track to zaś rozwiązania dla miłośników spersonalizowanych, maksymalnie funkcjonalnych i innowacyjnych rozwiązań.

Lampy designerskie CLEONI – jakość gwarancją trwałości.


Zachęcamy Państwa do potraktowania naszych propozycji produktów jako inspiracji do stworzenia wymarzonej przestrzeni do życia. Wszystkie oferowane przez nas modele to nowoczesne oświetlenie stanowiące doskonałe połączenie efektywności i walorów wizualnych. Wysoka jakość materiałów i wykonanie z dbałością o najmniejszy detal stanowią gwarancję trwałości.
Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio i odwiedzenia jednego z dogodnie zlokalizowanych punktów sprzedaży!